eDziennik

BIP

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

Program imprez i uroczystości szkolnych

 ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 L.P.

 IMPREZA

 TERMIN REALIZACJI

 ODPOWIEDZIALNI

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 IX

Dyrektor, SU

2

Rajd pieczonego ziemniaka

05 X

M. Stochaj
T. Zakrzewski

3

Święto Edukacji Narodowej. Pasowanie na Pierwszaka

12 X

E. Żyto, SU

4

Tydzień Kultury Zdrowotnej

X - XI

E. Żyto

5

Narodowe Święto Niepodległości

9 XI

E. Bawolska,
T. Ostromecka

6

Andrzejki

XI

Wychowawcy klas

7

Pasowanie na czytelnika

XI

W. Surmań

8

Mikołajki na sportowo (PP-OP) i I-III

XII

J. Pudzianowska,
A. Wasiewicz

9

Powiatowe Forum Samorządów Szkolnych

IV

G. Maziarz, SU

10

Jasełka

XII

M. Twarda

11

Zabawa Karnawałowa

II

G. Kałuża,
B. Motwicka, SU

12

Dzień Babci, Dzień Dziadka PP, OP, I-III

I

A. Wasiewicz,
G. Kałuża

13

Palma Wielkanocna

IV

T. Zakrzewski

14

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

IV

M. Milewicz – Lipińska, E. Bawolska

15

Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Samorządności Uczniów

III

G. Maziarz, L. Ratajczyk, SU

16

Egzamin klasy VIII

15,16,17 IV

Dyrektor,
G. Maziarz

17

Karta rowerowa

V

T. Zakrzewski,
M. Stochaj

18

Zielona Szkoła – Władysławowo

VI

G. Maziarz.

19

Szkolny Rajd Rowerowy

VI

M. Stochaj,

20

Dni Patrona Szkoły

V - VI

M. Stochaj,
T. Zakrzewski

21

Dzień Rodziny PP,OP, I - III

V - VI

E. Żyto, M.  Piotrowska

22

Dzień Sportu, Dzień Dziecka

30, 31 V

M. Stochaj,
D. Kołodyńska

23

Pożegnanie klasy VIII

VI

B. Motwicka, SU

24

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

21 VI

SU, Dyrektor G. Kałuża

 

 

Zawody sportowe

 

ZAWODY SPORTOWE


organizowane w SP Korzeńsko


w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 L.P.

 NAZWA ZAWODÓW

 TERMIN

 UCZESTNICY

(klasy)

 ORGANIZATOR

1

IX Szkolny Turniej w Badmintona dziewcząt i chłopców

X

IV-VI
VII-VII

M. Stochaj

2

VIII Klasowy Turniej w Mini-koszykówkę klas IV-VIII

XI

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

3

Powiatowy Turniej w Badmintona

XI

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

4

XI Szkolny Turniej w Szachy

XI

II-VIII

M. Stochaj

5

Gminny Turniej w Mini-koszykówkę dziewcząt

XII

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

6

III Mikołajkowy Turniej Sportowy klas I-III i PP-OP

XII

PP-OP
I-III

M. Stochaj
wychowawcy klas

7

III Szkolny Konkurs Skoku Wzwyż dziewcząt i chłopców

I

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

8

VIII Szkolny Turniej w Warcaby Klasyczne dziewcząt i chłopców

II

I-VIII

M. Stochaj

9

Gminny Turniej w Mini Piłkę Siatkową klas V

II

 

M. Stochaj

10

XV Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego w grze pojedynczej dziewcząt i chłopców

III

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

11

XII Szkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „NA OLIMPIJSKIM SZLAKU”

III

V-VIII

M. Stochaj

12

XI Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „NA OLIMPIJSKIM SZLAKU”

III

V-VI
VII-VIII

M. Stochaj

13

IV Szkolny Turniej w Unihokeja

V

IV-VI

M. Stochaj

14

VII Klasowy Turniej w Mini-siatkówkę

IV

IV-VI
VII-VIII

M. Stochaj

15

XV Klasowy Turniej w Mini Piłkę Nożną

IV

IV-VIII

M. Stochaj

16

Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Nożną chłopców

V

IV-VI

 

M. Stochaj

 

17

Szkolny Czwórbój Lekkoatletyczny

VI

I-VIII

M. Stochaj

18

IV Klasowe Biegi Sztafetowe 4x200 m

VI

I-VIII

M. Stochaj

19

II Gminne Igrzyska Sportowe Przedszkolaków

VI

OP

M. Stochaj
A. Wasiewicz

20

Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny klas I-II

VI

I-II

M. Stochaj

21

VIII Szkolne Zawody Lekkoatletyczne (skok w dal, 60 m, piłka palantowa, bieg na 600 m (dz) i 1000 m (ch)

VI

IV - VIII

M. Stochaj

 

 

 

Dni konsultacji nauczycieli z rodzicami

 

DNI KONSULTACJI RODZICÓW

 

Z NAUCZYCIELAMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KORZEŃSKU

 

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Nazwisko i imię

nauczyciela

Dni

Godziny

Miejsce

Joanna Pudzianowska

pn-pt

po zajęciach

sala 23 (3-4 latki)

Agnieszka Wasiewicz

pn-pt

po zajęciach

sala 25 (5-latki)

Dominika
Kołodyńska

pn-pt

godz.pracy pedagoga

Gabinet Pedagoga

Lidia
Ratajczyk

poniedz.

10:55 - 11:40

sala nr 24

Elżbieta
Żyto

środa

12:35 - 13:00

sala nr 17

Grażyna
Kałuża

czwartek

12:40 - 13:20

pokój nauczycielski

Marzena Milewicz-Lipińska

czwartek

10:55 - 11:40

pokój nauczycielski

Beata
Motwicka

piątek

11:50 - 12:35

sala nr 6

Gabriela
Maziarz

środa

12:40 - 13:20

pokój pedagoga

Marcin
Stochaj

poniedziałek

9:00 - 9:40

sala nr 15

Magdalena
Twarda

środa

11:50 - 12:35

pokój nauczycielski

Tomasz
Zakrzewski

poniedziałek

9:50 - 10:35

pokój nauczycielski

Weronika
Surmań

czwartek

14:00 - 14:45

biblioteka

Teresa
Ostromecka

wtorek
piątek

9:40 - 10:10
12:45 - 13:10

pokój nauczycielski

Agnieszka
Tacka

wtorek

7:15 - 8:00

pokój nauczycielski

Elźbieta
Bawolska

piątek

9:00 - 10:00

pokój nauczycielski

Monika
Żurek

czwartek

15:05 - 15:40

pokój nauczycielski

 

 

 

Przywozy i rozwozy dzieci

PRZYWOZY I ROZWOZY DZIECI

SP im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KORZEŃSKU – 2018/2019

 

PRZYWOZY

 

716 – Przywsie                        705 – Laskowa                        701 - Borek

723 – Dębno                                                                       706 - Garbce

                                                                                       711 – Chodlewo

 

ROZWOZY

 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK i CZWARTEK

 

1240  - Dębno, Przywsie, Laskowa (w drugim semestrze: Chodlewo, Garbce, Borek)

 

2 autobusy:

1330 - Dębno, Przywsie, Laskowa,

1330 -  Chodlewo, Garbce, Borek

 

1505 - Dębno, Przywsie, Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek

 

ŚRODA i PIĄTEK

 

1240  - Dębno, Przywsie, Laskowa (w drugim semestrze: Chodlewo, Garbce, Borek)

 

2 autobusy:

1330 - Dębno, Przywsie, Laskowa,

1330 -  Chodlewo, Garbce, Borek

 

Planowane wycieczki szkolne

Planowane wycieczki szkolne w roku szkonym 2018/2019

 

Lp.

Miejsce wyjazdu

miesiąc

klasa

odpowiedzialny

uwagi

1.

Kino Leszno "Dywizjon 303"

IX

VII-VIII

B. Motwicka

 

2.

Szkółka Czarny Las

IX

I-III

L. Ratajczyk

 

3.

Sala zabaw  - Rawicz

IX

OP, PP

A. Wasiewicz

 

4.

Wycieczka - Góra Ślęża

X

IV-V

M. Stochaj
T. Zakrzewski

 

5.

Wycieczka - Lądek Zdrój

X

VI-VIII

G. Maziarz

 

6.

Basen

X-XI

 

E. Żyto

 

7.

Wyjazd mikołajkowy

XII

I-III

G. Kałuża

 

8.

Teatrzyk

III

OP, PP

A. Wasiewicz

 

9.

Spływ pontonowy - Bardo Śl.

V

V

M. Stochaj

 

10.

Nadleśnictwo Żmigród

V

OP, PP

J. Pudzianowska

 

11.

Wycieczka integracyjna

V

IV

L. Ratajczyk

 

12.

Wioska indiańska

V-VI

I

E. Żyto

 

 

 

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Projekt i wykonanie Mariusz Świątnicki (Kubis) © 2007-2019