eDziennik

BIP

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

Program imprez i uroczystości szkolnych

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 L.P.

 IMPREZA

 TERMIN REALIZACJI

 ODPOWIEDZIALNI

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 IX

Dyrektor, SU

2

Dzień Chłopca. Rajd pieczonego ziemniaka

X

M. Stochaj

3

Święto Edukacji Narodowej

X

L. Ratajczyk, SU

4

Tydzień Kultury Zdrowotnej

X - XI

E. Żyto

5

Koncerty Filharmonii

X - V

G. Kałuża

6

Narodowe Święto Niepodległości

XI

M. Milewicz – Lipińska, G. Kałuża,SU

7

Andrzejki

XI

Wychowawcy klas

8

Mikołajki

XII

Wychowawcy klas

9

Powiatowe Forum Samorządów Szkolnych

III

G. Maziarz, M. Milewicz - Lipińska

10

Jasełka

XII

A.Śledziejowska

11

Mikołajkowy Turniej Sportowy kl. I- III i PP-OP

XII

M. Stochaj

12

Zabawa Karnawałowa

I

Wychowawcy klas

13

Dzień Babci, Dzień Dziadka PP, OP,
 I-III

I

wychowawcy

14

Palma Wielkanocna

IV

G. Maziarz

15

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

IV

M. Milewicz – Lipińska, G. Kałuża

16

Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Samorządności Uczniów

IV

G. Maziarz, L. Ratajczyk, SU

17

Karta rowerowa

V

G. Maziarz, M. Stochaj

18

Zielona Szkoła – Władysławowo

V

G. Maziarz.

19

Dni Otwarte Przedszkola -

V

J. Pudzianowska, M. Piotrowska, A.Wasiewicz, SU

20

Szkolny Rajd Rowerowy

V - VI

M. Stochaj, B. Motwicka

21

Dni Patrona Szkoły

V - VI

M. Stochaj, A.Śledziejowska

22

Dzień Rodziny PP,OP, I - III

VI

E. Żyto, M.  Piotrowska

23

Dzień Dziecka

VI

J. Pudzianowska

24

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

23.06.2018

SU, Dyrektor G. Kałuża

 

 

Zawody sportowe

 

ZAWODY SPORTOWE


organizowane w SP Korzeńsko


w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

 L.P.

 NAZWA ZAWODÓW

 TERMIN

 UCZESTNICY

(klasy)

 ORGANIZATOR

1

VIII Szkolny Turniej w Badmintona dziewcząt i chłopców

X

III-VI

M. Stochaj

2

VII Klasowy Turniej w Mini-koszykówkę klas IV-VI

XI

IV-VII

M. Stochaj

3

Powiatowy Turniej w Badmintona

XI

IV-VI

M. Stochaj

4

X Szkolny Turniej w Szachy

XI

II-VI

M. Stochaj

5

Gminny Turniej w Mini-koszykówkę dziewcząt

XII

IV-VI

M. Stochaj

6

VII Szkolny Turniej w Warcaby Klasyczne dziewcząt i chłopców

I

I-VII

M. Stochaj

7

Gminny Turniej w Mini Piłkę Siatkową klas V

II

V

M. Stochaj

8

XIV Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego w grze pojedynczej dziewcząt i chłopców

III

III-VII

M. Stochaj

9

XI Szkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „NA OLIMPIJSKIM SZLAKU”

III

IV-VII

M. Stochaj

10

XI Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „NA OLIMPIJSKIM SZLAKU”

III

IV-VII

M. Stochaj

11

III Szkolny Turniej w Unihokeja

IV

IV-VII

M. Stochaj

12

VI Klasowy Turniej w Mini-siatkówkę

IV

IV-VII

M. Stochaj

13

XIV Klasowy Turniej w Mini Piłkę Nożną

IV

III-VII

M. Stochaj

14

Powiatowy Turniej w Mini Piłkę Nożną chłopców

V

IV-VI

 

M. Stochaj

 

15

Szkolny Czwórbój Lekkoatletyczny

VI

I-VII

M. Stochaj

16

IV Klasowe Biegi Sztafetowe 4x200 m

VI

I-VII

M. Stochaj

17

Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny klas III i IV

VI

III-IV

M. Stochaj

18

VII Szkolne Zawody Lekkoatletyczne (skok w dal, 60 m, piłka palantowa, bieg na 600 m (dz) i 1000 m (ch)

VI

III - VII

M. Stochaj

 

 

 

Dni konsultacji nauczycieli z rodzicami

 

DNI KONSULTACJI RODZICÓW

 

Z NAUCZYCIELAMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KORZEŃSKU

 

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Nazwisko i imię

nauczyciela

Dni

Godziny

Miejsce

Joanna Pudzianowska

pn-pt

po zajęciach

sala PP (3-4 latki)

Agnieszka Wasiewicz

pn-pt

po zajęciach

sala PP (5-latki)

Magdalena Piotrowska

pn-pt

po zajęciach

sala OP (6-latki)

Lidia Ratajczyk

środa

piątek

po 3 lekcji

pokój nauczycielski

Elżbieta Żyto

piątek

po 5 lekcji

pokój nauczycielski

Grażyna Kałuża

czwartek

piątek

11.00-11.40

10.00-10.30

pokój nauczycielski

Marzena Milewicz-Lipińska

wtorek

czwartek

13.30-14.15

12.40-13.30

Biblioteka

Beata Motwicka

środa

po 6 lekcji

pokój nauczycielski

Gabriela Maziarz

środa

po 4 lekcji

pokój pedagoga

Marcin Stochaj

poniedziałek

piątek

9.00-9.30

11.00-11.40

sala komputerowa

pokój nauczycieli WF

Agnieszka Śledziejowska

czwartek

po 6 lekcji

pokój nauczycielski

ks. Ryszard Ziółek

środa

po 2 lekcji

pokój nauczycielski

 

 

 

Przywozy i rozwozy dzieci

PRZYWOZY I ROZWOZY DZIECI

SP im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KORZEŃSKU – 2017/2018

 

PRZYWOZY

 

715 – Przywsie                        722 – Laskowa                        700 - Borek

720 – Dębno                                                                       705 - Garbce

                                                                                       710 – Chodlewo

 

ROZWOZY

 

PONIEDZIAŁEK

 

1240  - Przywsie, Dębno

1330 – Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

1600 - na potrzeby kół zainteresowań

 

WTOREK

 

1240  - Przywsie, Dębno

1330 – Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

1510 - Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

 

ŚRODA

 

1240  - Przywsie, Dębno

1330 – Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

1510 - Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

 

CZWARTEK

 

1240  - Przywsie, Dębno

1330 – Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

1600 - na potrzeby kół zainteresowa

 

PIĄTEK

 

1240  - Przywsie, Dębno

1330 – Laskowa, Chodlewo, Garbce, Borek, Dębno, Przywsie

1600 - na potrzeby kół zainteresowa

 

 

 

Planowane wycieczki szkolne

Planowane wycieczki szkolne w roku szkonym 2016/2017

 

Lp.

Miejsce wyjazdu

miesiąc

klasa

odpowiedzialny

uwagi

1.

Opera - Wrocław

 

I - VI

G. Kałuża

 

2.

Wyjazd po komunii

VI

III

Ks. R. Ziółek

 

3.

Wycieczka w Góry Stołowe

X

IV -VI

B. Motwicka

 

4.

Wycieczka do Wrocławia - Hydropolis

XI

VI

M. Milewicz - Lipińska

 

5.

Zielona Szkoła do Białki Tatrzańskiej

V

IV - VI

G. Maziarz

 

6.

Wycieczka do Wrocławia – „Wioska indiańska”

IX - X

PP,OP

A.Wasiewicz

 

7.

Pielgrzymka

V - VI

III - VI

A.Śledziejowska

 

8.

Wycieczka do Kościana na Wyspę piratów

VI

II

E.Żyto

 

9.

Wyjazd na basen

X - XI

I - VI

E. Żyto

 

10.

Wycieczka do Poznania

IX

VI

G. Maziarz

 

11.

Wyjazd do Stolicy Dolnego Śląska

VI

I

L. Ratajczyk

 

12.

Wyjazd do kina - Leszno

XII

IV - VI

G. Maziarz

 

 

 

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Projekt i wykonanie Mariusz Świątnicki (Kubis) © 2007-2018