eDziennik

BIP

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

UKS MŁODE ORŁY KORZEŃSKO

Podsumowanie Klasyfikacji na Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej w Korzeńsku w roku szkolnym 2016/2017

Już po raz dwunasty, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, podsumowano Klasyfikację na Najlepszego Sportowca naszej szkoły. Uczniowie przez cały rok szkolny zbierali punkty za udział w różnych etapach współzawodnictwa sportowego. Tradycyjnie nagrodzono dziesięciu Najlepszych Sportowców.

Najlepszym sportowcem w roku szkolnym 2016/2017 została Joanna Kmiotek z klasy VI, która uzbierała 339 pkt. Tuż za nią uplasowała się jej koleżanka z klasy Martyna Jaśkiewicz z dorobkiem 335 pkt. Na najniższym stopniu podium stanął Patryk Błaszak z klasy VI, który zdobył 284 pkt.

Oto czołowa "dziesiątka" sportowców:

1. Joanna Kmiotek (kl. VI) - 339 pkt.
2. Martyna Jaśkiewicz (kl. VI) - 335 pkt.
3. Patryk Błaszak (kl. VI) - 284 pkt.

4. Szymon Wasiewicz (kl. VI) - 238 pkt.
5. Sebastian Wasiewicz (kl. VI) - 235 pkt.
6. Monika Pokładek (kl. IV) - 192 pkt.
7. Patrycja Hanczyn (kl. V) - 185 pkt.
8. Nikodem Pruchnik (kl. IV) - 182 pkt.
9. Zuzanna Szmyt (kl. V) - 169 pkt.
10. Adrianna Babinowska (kl. VI) - 142 pkt.

Cała dziesiątka wyróżnionych uczniów otrzymała z rąk dyrektora naszej szkoły, p. Mirosława Motwickiego oraz nauczyciela WF, p. Marcina Stochaj okazałe nagrody (puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe).

Sponsorami nagród byli Uczniowski Klub Sportowy "Młode Orły" Korzeńsko oraz panowie Paweł Oleś i Marcin Stochaj.

Wakacja spędzam...

Tylko w domu - 0%
U rodziny/znajomych - 0%
Na wypoczynku zorganizowanym - 50%
Różnie - 50%

Głosów ogółem: 8
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: sierpień 31, 2016

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Projekt i wykonanie Mariusz Świątnicki (Kubis) © 2007-2018